| Sandysocute a întrebat:

Trebuie sa ma las de scoala daca vreau sa am o cariera in modeling? Va rog, cat mai repede. Funda happy

7 răspunsuri:
| TD2002 a răspuns:

NU o sa-ti trebuiasaca toate lectiile pe care le studiezi... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucru asta presupune sacrificii, dar nu inseamna ca trebuie sa te lasi de scoala.

| Lorde92 a răspuns:

Nu si in Romania nu poti sa traiesti din modeling.

| BiuL a răspuns:

Nu! Cine ti-a spus asta, te-a mintit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca te lasi de scoala ce faci? pozezi in fundu gol 3-4 ani si pe urma?

| PuiulMot a răspuns:

Draga mea, dsca primesti pe facebook mesaje din acestea, nule asculta.Te santajeaza apoi.Crede-ma.Nu le asculta

| Leerix a răspuns:

NU, in niciun caz!