| Cristina_2136 a întrebat:

Trebuie sa-mi cumpar rochita pentru banchet si am nevoie de niste pareri...Sunt bruneta si am tenul de o nuanta medie... ce culoare mi s-ar potrivi?

10 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Pai o rochita cu bretele, sau alt model mai special, dar draguta, pana sub genunghi combinata in culori deschise daca gasesti, galben, alb, rosu, roz, bleu deschis, culoarea lamaiei, ceva din culorile astea si niste bijuterie finute, dar elegante, distractie placuta.

| Shery a răspuns:

@eileen: primele 2 sunt superbe:X
cu a 3-a ai cam dat-o-n bara. zici ca-i pijamalaughing
Eu zic sa porti ceva in care sa te simti cu adevarat bine. Ca daca te simti bine, arati bine si iti faci amintiri placute de la banchet happy

| mami a răspuns:

Ce culori iti plac?
iti sugerez sa porti culoare deschisa

prfml
| prfml a răspuns:

Ceva mai deschis, roz, bleu, verde pal.

| Cryss a răspuns:

Incearca un verde dragutbatting eyelashes. Cred ca si in galben ai arata bine happy.
Aici depinde si care sunt culorile tale preferate happy. Poti lua si rochita alba sau neagrawinking.

| yoanna73 a răspuns:

Vernil, albastru deschis.

| GreenSky a răspuns:

Verdele e mai mult pentru blonde...
poate mov...

| laura_3808 a răspuns:

Un galben deschis.nu opta pentru culori inchise pentru ca iti vor inchide culoarea tenului. daca ai tenul de o nuantza medie, opteaza pentru alb, galben deschis, argintiu sau rozwinking