| Pacifista a întrebat:

Tricouri cu trupe in brasov.stie careva unde as putea gasi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da si eu sunt din brasov daca vrei formatii rock du-te in Gravo http://www.gravoexpress.ro/? tricouri, 6
asta e siteul lor sa vezi cam despre ce e vorba.
In magazin au mai multe chestii nu numa tricourile care le vezi acolo.
Eu am un tricou cu slipknot de acolo

| andreea_7473 a răspuns:

Poti sa comanzi pe net tricouri personalizate cu orice trupa vrei. Trebuie doar sa gasesti o imagine cu o calitate buna de print. Incerca pe site-ul www.sheepses.ro

| Sheogorath a răspuns:

Incearca pe Republicii pe partea stanga uitandu-te spre piata sfatului. Nu stiu exact cum se cheama magazinul dar e putin mai sus de Mc Donalds, numai ca pe partea opusa. Au si postere daca te intereseaza dar nu prea au Power/Deathmetal.

| crissu12panda a răspuns (pentru Sheogorath):

Este house of music