| Fillaide a întrebat:

Tu in cat timp, cum, si cat ai slabit?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Am slăbit 3 kilograme şi 5 centimetri în talie într-o lună cu ajutorul unei diete. Se putea şi mai mult, doar că am cam trişat. Data viitoare când voi începe o dietă voi încerca să fiu mai perseverentă.
PaPa!

5 răspunsuri:
| CristinaCristi a răspuns:

Buna! Eu de Duminica.tin o dieta. Dar...nu e prea sanatoasa. Am slabit 2 kg. Maine fac o saptamana. De mancat.mancanc la pranz:salata. la 3 iar salata si pe la 8. din nou ssalaata! mda. ma ajuta foarte mult exercitiile zuzanei. sport cu florentina si uite niste exercitii: http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg
aici e doar incalzirea. sunt foarte eficiente, dar grele. te pup:*, Cristina.

| Coco2730 a răspuns:

Am slabit un ultimele 4 luni 7 kg. Altadata am slabit 14 kg intr-un an.

| D3utzaD3d3 a răspuns:

In 2 luni am slabit 4 kile prin dieta : am mancat numai fructe si legume!

| Alex10Rujan a răspuns:

In 2 zile 1 kg am facut sport si exerciti http://www.youtube.com/watch?v=w_dNwVxW0v0&feature=relmfu
fundita