| BaLoNaSh12 a întrebat:

Tunsoarea cu breton (pe toata fruntea) vi se pare copilareasca/urata/demodata?

16 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

E draguta si poti sa-ti pui multe accesoriihappy!

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Mie mi se pare chiar frumoasa si deloc copilareasca si demodata...Am vazut multe fete cu breton.Eu nu am dar mi se pare frumos.happy

| Andr3yCzz a răspuns:

Este oarecum copilareasca dar sunt unii la care le sta foarte bine cu aceasta tunosare happy. de ex: mie nu-mi sta bine laughing)

| fluturas a răspuns:

Nu, chiar deloc copilareasca, inca pe unele persoane mi se pare ca le face mai maturewinking
nu e urata, depinde de forma fetei, ca mie de exemplu nu imi sta deloc bine cu breton drept straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce stil ai.
de ex. daca porti fuste lungi si breton laughing))e clar
dar daca porti jeansi un tircou cool e super tare...
acum depinde de tine...
nu iti poate spune cineva ceva despre ceeea ce iti place sau nu iti place tie.
trebuie doar sa faci ce iti place indiferent de ce spun altii.
te pup.
AddA:*:*:X

| nousername4875 a răspuns:

Mi se pare copilareasca

| FlOwErPoWeR a răspuns:

In nici un caz. eu o am si toti zic ca arat super:X

| Enzio a răspuns:

Mnea, e frumoasasmug doar ca daca poti face cosuri pe frunte de la breton, am o colega care a patit asa ceva si acum, ugh km naspa arata, era frumusica!

| vily a răspuns:

Nu, depinde de persoana, nu e demodata, uita te si la Guta si la altii laughing. Serios acum, nu, nu cred ca e demodata. happy

| davidstefan a răspuns:

Uneori nu este urata dar mai mereu copilareasca

| lory_5863 a răspuns:

Depinde daca se vede bine p fata ta e super

| Ea_1881 a răspuns:

Parerea mea. e ca este foarte in trend aceasta tunsoare.mai ales daca la spate ai parul tuns drept nu in scari.si il piepteni des...ar arata impecabil...parerea mea:*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesantă!
Pa, pa.

| BRoxana a răspuns:

Nu e copilareasca, e chiar foarte draguta, daca iti sta bine cu asa ceva si daca nu iti face fata mare sau multe chestii, demodata nu e si nici urata, sunt multe fete ce au tunsoarea asta si le sta minunat

| catycatalina a răspuns:

E o tunsoare frumoasa, dar cred ca nu ii sta bine oricui cu breton drept pe fata ci doar anumitor tipuri de fete...eu zic sa incerci, n-ai nimic de pierdut ci din contra ai de castigat pentru ca si daca ar fi sa nu-ti placa macar iti iese ideea asta din cap.Parul crestewinking Si eu mi-am facut la un moment dat si mi-a stat chiar bine; xSi acum am breton, dar il port intr-o parte

| glamvintage a răspuns:

Mi se pare perfecta daca e folosita pe o figura care necesita asa ceva, cum ar fi fruntea exagerat de inalta, fata alungita