| AndreeaRullz a întrebat:

Tusul pentru ochi Perfect Wear de la Avon este bun? Usor de aplicat?big grin

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, este bun - il am si eu si chiar se aplica usor si nu se intinde

assiris
| assiris a răspuns:

Parerea mea personala este ca în general tot ce este Avon (mai ales) sau alte produse ce se vând în sistem (cu traista la ușa clientului) sunt de o calitate îndoielnică. Nu prea au nimic natural în ele. Citiți și voi prospectu și vedeți cu ce vă îmbâxiți trupul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care prospect? Bati campii la tastatura...