| Ioana1999 a întrebat:

Uitativa la poza la mine si spuneti ce coafura smai fac (cu imagine ar fi mai bine) funda!

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Draga mea,

La o privire atenta asupra pozei tale, mai degraba iti spun cum sa te epilezi, decat ce coafura sa iti faci. Mai mult iti vad chilotii decat parul din cap, ceea ce inseamna ca mai degraba iti recomand un epilat brazilian decat o frizerie buna.

15 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Da, ca tare bine ti se vede capu laughing

| rosto a răspuns:

Unde vrei iubita sa iti faci coafura? La pasarica? Pentru ca fetisoara nu ti se vede prea bine. happy

| Vizitiul a răspuns:

N-ai prea avut trecere cu poza pe chat si ai zis sa treci la site. Dupa cum vezi, nici aici nu prea ai. Pa!

| Pinky_4803 a răspuns:

Lasa-ti-o ma, poate e o fetita urata si amarata si a gasit o poza cu una buna si prin faza asta cu " uitati-va la poza mea" a vrut sa artaga atentia ca si cum ar fi bunoaca...Mai sunt specimene si specimene

| Aenoenienanonim a răspuns:

In primul rand, nu esti tu in imagine, in al doilea rand, exista Gugle!

| ZeYa a răspuns:

Deci, fata mea, in primul rand asta e poza luata de pe Google. Iar in al doilea rand din moment ce ai stiut sa ti-o iei de pe net tot asa simplu era si sa dai un search pentru coafuri si gaseai tot ce vroia inimioara ta. Asa ca n-ai de ce sa te superi daca lumea nu te ia in serios, trebuia sa te gandesti inainte sa postezi intrebarea cu trimitere la minunatia aia de poza. happy

| Aly_7975 a răspuns:

Inainte de toate, mai bine ai invata sa scrii. Ca daca te-ar duce mai mult capul, nu ti-ai etala pe-aici cracii.

| Roby67 a răspuns:

Vopseste-te in negru (o sa pari mai inteligenta) :))
Spre exemplu, asa: http://4.bp.blogspot.com/......0/Jana.jpg

| DeMentaa a răspuns:

Unde la fund? deci ai o poza foarte urata. cine te-a pus sa iti faci o pzoa asa?
crezi ca ne impresionezi?

| TeoIonela a răspuns:

Ne-ai umplut privirile de celulita1laughingGlumesc, nu te supara, dar pe bune.trebuie sa ai mult tupeu si garda foarte jos ca sa pui o asemenea poza cu tine.happy
Bafta!

| TeoIonela a răspuns:

Uite cum ne-a rasplatit ea:a dat cate-un stupid la fiecare.Si noi care am ajutat-o...no talking

| madia a răspuns:

Rasta hair sau rasa in cap, tu alegi.

| Ioana1999 explică:

In fine.imi dati si mie niste coafuri va rog?

| Ioana1999 explică:

Santeti nesimtiti!

| madagascar a răspuns:

Esti tare blonda, asta nu e site de linie fierbinte, nu ne intereseaza fundul tau avem si noi, oricum nu esti tu in poza, daca ai vrut sa pari interesanta nu ai reusit, ai niste fite foarte rasuflate in cap.