| Yoooana a întrebat:

Uite...imi cam place de un baiat...cum sa ma imbrac ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Pinnacolada a răspuns:

Baietii nu prea observa costumatia insa trebuie sa fii mereu cu un par frumos aranjat si niste haine destul de decente pentru ca ai o varsta mica,, cred.Se apreciaza foarte mult naturaletea daca te vei machia excesiv si vei adopta o tinuta nu prea adecvata ii vei starni atentia intr-un mod neplacut.Nu fii prea timida,, arata-i ce simti!:*

11 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa te imbraci intr-un fel anume ca sa fi remarcata de el.
Asa ma mai intreaba unii, cum fac sa ma placa x si y.
Frate nu ai ce sa faci! Trebe el sa se indragosteasca de tine,asta vine de la sine!
Si in al doilea rand, daca vei incerca sa te imbraci,,sexy'' cum fac multe,o prietena de-a mea s-a dus la ziua baiatului de care i placea intr-un corset si o fusta transparenta [ se vedeau bikiniilaughing], imbracandu`te asa, nu-l vei cuceri, ci doar i vei starni o senzatie ca ar vrea sa te f**a, dar atat tot.
Succes.

| IMC90 a răspuns:

Cred ca intrebarea era mai realista daca suna asa : ''cum trebuie sa ma dezbrac ca sa ma placa?''

| SuntUnCartof a răspuns:

Pai nu te imbraca cu nimicwinking
te asigur ca o sa fie cucerit XD

| IzabellaLoredana a răspuns:

Fii tu insati!
O seara buna.

| QAkkyQ a răspuns:

Daca e vb de danny te bat:]]]

| Yoooana explică (pentru QAkkyQ):

Nuuuuu.am trecut peste asta :*happy

| mony_3128 a răspuns:

Intereseaza.te de ce ii place lui si imbraca.te asa. insa hainele nu sunt suficiente. fa.i ochi dulci, zambeste.i, suna.l sau vorbeste cu el p mess.

| ioana_7907 a răspuns:

Buna eu cred ca cel mai bine ar fi sa te imbraci cum iti place, cum te simti tu bine, pentru ca daca incerci sa-l impresionezi uneori poti sa dai gresi! Sper ca te-am ajutat succes!

| Lolisima a răspuns:

Imraca.te ca de obicei (normal)...nu trebuie sa ai o tinuta 'bomba' ca sa te placa.fi tu insati iar viitorul iti va suradehappy

| myrakary36 a răspuns:

Vorbestei...kiss

| Adynutza62 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cat mai natural. Adica, cum te imbraci tu de obiceiwinking. Pt. ca nu are rost sa ii arati o alta fata... daca o sa te placa te place asa cum esti si nu se i-a dupa cum te imbreci si chatterbox. :d.