| OOOLEOOO a întrebat:

Uleiul de mazline aplicat pe piele inainte de plaja favorizeaza bronzul?

Exista alimente care favorizeaza si usureaza bronzul?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| alex161090 a răspuns:

Da uleiul de masline este foarte bun iar ca alimente am citit ca rosiile sunt foarte bune deoarece regenereaza pielea si nu te mai arzi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uleiul de masline este foarte bun! Eu [cum ai zis si tu] il aplic pe piele inainte sa stau la soare.;]

| alexandra1993 a răspuns:

Sucul de morcovi contine betacaroten si accelereaza procesul de bronzare!
Poti sa te dai pe piele cu suc de morcovi sau pur si simplu sa-l consumi ca pe un aliment.

| EuLuiza a răspuns:

Nu stiu sigur de uleiul de masline dar stiu ca inainte sa te bronzezi nu strica un mic strat de bere, incearca.plz funda