| anonim_4396 a întrebat:

Un after shave bun balsam ma refer care poate fi?

7 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Smantana. rolling on the floor

| danco a răspuns:

Nivea Balsam, Botanics etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ela cred ca nu stii ce e un after shave imi vi cu smantani mie laughinglaughing haioasa esti

| mary_5801 a răspuns:

Florin, daca ai ocazia sa cunosti pe cineva de la avon, este un balsam dupa ras- for men.sotul meu il foloseste mereu si este foarte multumit.nu stiu ce o sa facem acum ca nu mai avem persoana de contact si aici unde suntem noi rar gasesti avon.in fine iti dau linkul, si iti spun ca face mai mult decat banii pe care-i dai http://www.avonmania.ro/files/brosura_avon_8_2010__120_121.jpg vezi ca este numarul 4.

| ikram a răspuns:

Iti recomand cel de Nivea Aftershave balsam pentru piele sensibila (este in cutie alba).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sotul meu foloseste din gama Hymm, de la Amway ( este produs in Marea Britanie, si nu pentru Europa de est), este foarte eficient pentru ca inlatura senzatia de usturime de dupa barbierit, si spuma de ras tot din aceeasi gama. Este foarte concentrat, un tub ii ajunge aproape 12 luni. Costa 52 lei. Daca te intereseaza pot sa-ti fac rost, oricum are garantie pe satisfactie 100%.

| Poinsettia a răspuns:

Eh ma, Florine, Florine, cum sa nu stiu ce-i un after shave? (nu pentru ca folosesc). Era o gluma, te-ai prins, nu? tongue