| candy_2919 a întrebat:

Un creion bun de ochi care sa nu curga care stiti? Cat costa si de unde.

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

De la avon
10 lei si ceva
big grin

13 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Vezi la avon, nu ştiu acum cît costă, dar ştiu că avonul are marfă bună.

| kidulinha a răspuns:

Da, intr-adevar este un creion de ochi de la Avon. Eu folosesc, deci stiu din proprie experienta. Dar este cu "sclipiri de diamant" si este doar gri, albastru si maro.Mai sunt unele fara sclipici dar nu-s asa bune big grin Si costa 7 lei cand il prinzi la promotie si vreo 15 lei "la liber".
big grin mai sunt si creioane de la Miss Sporty, Maybeline, MaxFactor, parca... Dar sunt 50 de lei pe putinlaughing :*

| Adina a răspuns:

Http://www.comandaproduseavon.com/images/creion-ohi-colotrend-avon.jpg

Aici scrie ca e 12 lei.eu luna trecut l`am luat cu 8 lei:P :*

| andr33a_5009 a răspuns:

Nu stiu un creion dar stiu cum sa faci sa nu mai curga creionul dupa ce te dai cu creioninmoaie o periuta de fard in apa si in putin fard si dai peste creion

| patty32 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......88251.html

Uite aici:)
Ca sa nu curga, iti trebuie unul waterproof, ca cel de mia sus:*

| dulcik a răspuns:

Eu mi-am luat unu super bun de la body shoop.Gasesti acolo destule insa sunt cam scumpicile eu am dat pe al meu 58 de lei dar poti gasi si mai ieftin de atat

| Elena1234456 a răspuns:

Cele de la Avon sunt bune.Costa in jur de 19 lei - ieftine pentru calitatea care ti sa ofera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la avon nu sunt bune de nimic. parerea mea. am 2 si ambele curg... dau o linie jos si apoi ma trezesc neagra in jurul ochilor. se intind foarte tarehappyIn concluzie si eu sunt in cautare de creion bun happy

| Xonia a răspuns:

De la avon
In jur de 10 lei

| Serendipity17 a răspuns:

Incearca de la firme. Avon, Maybelline Ny...chestii de genul asta.costa in jur de 10 lei sau mai mult...incearca!happy

| Me_3722 a răspuns:

Hey Buna! E unul forte bun de la Avon
Til recomand!
Si eu imi cumpar de fiecare data cand mi se consuma!
Si costa doar 10 lei
Dar mai e unu care e la reducere...
Costa 9 lei happy
Lam incercat si eu si e bun, dar tot celalalt este mai bun!
happy
Sper ca te-am ajutat!
Auzi? Vezi sa ai grija ce creion de ochi iti cumperi ca unele nu sunt bune de loc! Adica din unele magazine!

| Me_3722 a răspuns:

Aa am uitat sa iti zic de care sunt:sunt negre, gri cu sclipici, verde si maro happy