| euI a întrebat:

Un fond de ten foarte bun si pretul imi puteti spune? inclusiv modul de aplicare din ce directi... daca acopera imperfectiuni, daca este mat va rog dau funda si voturi

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Giordani - e foarte bun sunt reprezentant daca vrei e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| thegirl1 a răspuns:

L'oreal infailibile, mie mi se pare extraordinar! este bun pentru orice tip de ten, acopera perfect toate imperfectiunile si este in jur de 50 de lei pe piata. P.S fond de tenul se aplica in directia firelor de par

| oriflame2011 a răspuns:

Da-mi detalii despre tenul tau ( uscat, normal, gras ) pe mail : produse_oriflame1@yahoo.com si iti pot recomanda ceva produse dela ORIFLAME // Poti sa dai adresa de mail si prietenelor tale care sunt interesate de diverse produse

| NicolleClaudia a răspuns:

Sunt multe fondu bune.dar eu pe care le.am incercat sunt urmatoarele:oriflame beauty(skin perfect foundation),avon ideal shade, all day wear(poti gasi la magnolia daca ai in orasul tau, supppeeer bun).si mai aveam unu de l avon si el bun dar mai scumpulet dar mi s.a dat eticheta si nu stiu cum se mmai numeste. sper ca te.am ajutat poate primesc si fundatongue