| Alex10092003 a întrebat:

Un site de unde să îmi comand niște bluze și hanorace faine și mai ieftine?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pozele nu arata intotdeauna realitatea, de aceea este indicat sa mergi prin magazine si sa alegi cu ochii tai, ca sa stii daca-s faine sau nu.

Apoi, "comandatul" ala online poate avea si pret la livrare, ori tu vrei sa cumperi "mai ieftin", asadar este recomandat sa mergi personal la magazin, ca nu te costa nimic daca-l ridic tu.