| dudetss a întrebat:

Unde as putea gasi vopsea de par garnier 100% Color? M-ar interesa nuanta:
http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_3473-r osuu.jpg
Precizez ca sunt din Bucuresti si am cautat la Carrefour-ul din Grand Arena, Cora, cateva farmacii si cateva Mega Image-uri.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Incearca si la Real

1 răspuns:
| deeadrg06 a răspuns:

Incearca in auchan sau real, daca ai prin zona. si eu mi-am ales o vopsea din aceeasi gama si ma cam speriasi cand zisesi ca nu prea a-i gasit sad