| AmIraPrinceSs a întrebat:

Unde gasesc cizme Ugg roz happy in Sibiu?/fundita big grin

5 răspunsuri:
| Strawberry89 a răspuns:

Incearca sa torni apa pe alea la 200 de lei si indoaiele sa vezi ca apa intra in ele si in alea originale nu intra, chiar daca scrie pe spate ugg australia sunt fake-uri, dar tin cald, si eu am tot fake-uri, sunt din bucuresti si costa in Afi Palace mall 800 de lei, sooo, mai bine 200 de lei si fake-uri decat 800 laughing si nu stiu cat ma tin daca imi mai creste piciorul.

| Maryabaii a răspuns:

Poti lua de pe ugg.com austria dar sunt 140$ cea ce e cam mult. cauta pe net ca sigur gasesti si mai ieftine.eu am gasit originale la 200lei noi in magazin si pe site-ul oficial erau 140$.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinul Office Shoes Sibiu se situeaza in incinta Promenadei Mall care face parte din Shopping City Sibiu, primul parc de retail din Romania, din afara Bucurestiului. Parcul retail din Sibiu este situat pe drumul national la iesirea spre Bucuresti si constituie baza pietei de retail din Sibiu.

| Bianca_papusha a răspuns:

In Mall... s-au si in Dumbrava depinde daca o sa ai rabdarea necesara sa cauti o sa gasesti cu siguranta!

| nikoletanicko a răspuns:

Am eu ugg roz cu blanita