| aaalex a întrebat:

Unde gasesc in Buzau bratarile prieteniei?

Răspuns Câştigător
| AxyLexy a răspuns:

Poate la Music Center thinking sau vorbeste cu prietenii tai si vezi daca stie vreunul sa faca bratari happy

4 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Buna Alex! Le poti cumpara online de aici http://bratariaccesorii.blogspot.ro/ sau poti adauga direct id-ul bratari.accesorii si poti da comanda de bratara dorita.

| BubuBubbleXd a răspuns:

Poti sa cauti pe YouTube tutoriale si sa ti le faci singur:*. Si eu mi le fac.laughing ti-as da eu, da nu sunt din Buzau:-ss.puppy dog eyes

| FuckThis a răspuns:

Alea nu se cumpara se fac d mana:p