| ackky a întrebat:

Unde gasesc si eu in Buzau bretele ca acestea? http://www.cauti.ro/produs--bretele-inguste-albe--p--329 1044.html. Am cautat azi toata dimineata si fara niciun rezultat.

Daca ma puteti ajuta va sunt recunoscator :).

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cam greu, dar incearca totusi si pe unirii! acolo sunt cateva magazine cotate ca fiind bune si gasesti de toate!

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Nu cred ca vei gasi aici( si eu sunt din bz)... dar incearca in music centre si new yorker...imi dai si mie id tau in part? plsz