| biohem a întrebat:

Unde gasesc si eu o perie pentru corp din peri naturali gen:
http://www.feminis.ro/frumusete/extra-ajutor-accesorii-p entru-masaj-4950

adica sa aiba si partea celalata cu bulbi pentru masaj anticelulitic?

Neaparat sa fie din peri naturali (de porc), chiar si simpla.

In Bucuresti sau online

Mersi

3 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

La avon am vazut ceva asemanatorthinking

| biohem explică:

Am vazut si eu la Avon insa am intrebat si a fost intr-un catalog mai vechi, deci nu mai este disponibila acum sad. Am cautat la farmacii, magazine gen Bucur Obor (bucuresti), online. Nu am gasit sub nicio forma.
Chiar nu inteleg de ce sunt atat de greu de gasit, cand pe site-urile straine gen Amazon gasesti de toate formele.
Alte sugestii?