| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc spray pentru descurcarea parului? mi se incurca foarte tare de la ondulator si ma chinui sa l desfac

5 răspunsuri:
| Dolyta a răspuns:

Gasesti si la avon sau firme similare

| BlackChocolate1 a răspuns:

Cred că au şi la Avon, dar uite şi unul profesional:
http://www.emag.ro/......EK7LW0BBM/

| Livy123 a răspuns:

Eu cumpar de la Avon(se gaseste in orice brosura)! E un produs bun si ieftin(in jur de 18 lei).

| XxYasminexX a răspuns:

Crede.ma am dat o groaza de bani pe un spray de descurcat parul pe care l.am luat de la o fata care vindea produse gosh si vreau sa zic ca era enorm(60-65lei)si nici nu avea cine stie ce cantitate...pe scurt isi facea treaba destul de bine dar tot se descurca putin greu.Acum folosesc un ulei de argan care face MINUNI si a fost destul de ieftin zic eu(15-20lei),deci nu se compara nici ca oerformanta nici ca pret...asta e sfatul meu, sper ca te.am ajutat happy

P.S. Creioanele de la gosh sunt ff proaste sa nu te pacalesti si tu ca mine

| Loredana_Dragulescu_1993 a răspuns:

De obicei se gasesc la magazine speciale pentru produse pentru par sau la farmacie.