| Eddy_Eduard_1990 a întrebat:

Unde pot gasi Maieuri Largi pentru Baieti, aproape pana la genunchi, ma intelegeti voi. De care se poarta acum :3 Dau FUndaaa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei o rochie de la mami tau si iti faci maiou de care vreilaughing sau faci comanda la croitorie

| danutz9100 a răspuns:

Nu stiu daca te pot ajuta dar vezi ce produse sunt aici http://www.minipret.eu/maiouri/

| Swagg a răspuns:

Prin Malluri, sau la comanda. Ai incercat pe la Zara, Pull & Bear? Sper ca te-am ajutat. happy