| Annitu30 a întrebat:

Unde pot gasi niste pierce-uri pentru cartilaj in Bucuresti? V-as ruga sa-mi spuneti exact numele magazinului daca stiti (nu doar "In Unirii "sau " in Sun".)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Un loc bun de unde iti poti achizitiona pierce-uri de buna calitate, este IDM-ul. Eu de acolo mi-am cumparat mereu si nu am fost dezamagita. Standul se gaseste la etajul 2. Bafta si sper sa gasesti ceea ce vrei!

| Annitu30 explică (pentru StochirleaAlexandra):

Asa este. Acolo am gasit, la parter, chiar langa intrarea din fata :* iti multumesc frumos big grin

| StochirleaAlexandra a răspuns (pentru Annitu30):

Ma bucur ca te-am putut ajuta!