| Dayana14 a întrebat:

Unde pot gasi vopsea de par colorata? [roz, albastru, verde, mov etc.]

Răspuns Câştigător
| kindy => andra a răspuns:

Iata cateva recomandari cu care vei obtine niste culori superbe:

Roz-tinctura castelani

Albastu-albastu de metil

Violet-violet de gential

Toate produsele se gasesc la farmacie si costa intre 3 si 5 leibig grin. Funda?batting eyelashes

| Toma_Mariana_1953 a răspuns (pentru kindy => andra):

Se cheama 'violet de gentiana'...

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La frizerie

| ammona a răspuns:

Gasesti aici www.pisica-neagra.ro orice nuanta doresti...chiar mai multe pentru fiecare culoare;)

| andreeaw a răspuns:

Exista niste spray-uri, care se duc la prima spalare. eu locuind in bucuresti le gasesc in piata la sudului. cauta prin piete la cosmetice si gasesti sigur. era vreo 6 lei tubul. depinde cat de mult vrei sa te tina vopseaua happy

| alexa007 a răspuns:

Pai exista la farmacie:violet de gential si albastru de metin si nu stiu cum se numesc restul intreaba la farmacie

| razvanel112 a răspuns:

Buna,
Poti sa incerci vopsea de la Fanola. Este foarte buna si arata superb. Cauta mai multe in strainatate pentru ca la noi nu e asa cunoscuta.

| anduta160 a răspuns:

La farmacie.supermarket,salon.

| oricine a răspuns:

Pai la magazine de cosmetica...in Realbig grinbig grinbig grin, sau daca ti se pare scump 5 leio suvita la coafor, cumparati u este mai rentabil, eu am gasit o data la promotie intr-un magazin Realbig grinD:
Sper ca te-am ajutat, pup:**:*

| oriflame_9415 a răspuns:

Mov vopsea iti recomand brillance-ultra violet tine si mai mult pe par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si verde unde pot gasi, in supermarket nu gaseam deloc, nici la farmacie...
In saloane nu m-am dus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde... www.axelle.ro :) dar nu e mov :(( verde da, si nici albastru, lilla in loc de roz :).

| SellyOne a răspuns:

Gasesti aici, dar au magazinul in Sibiu :*
http://profihairshop.ro/vopsele-si-oxidanti