| AndreeaRullz a întrebat:

Unde pot vedea brosura 6/2010 avon? tongue

27 răspunsuri:
| Miruna3094 a răspuns:

Nu cred ca a aparut incatongue

| Locre a răspuns:

Buna,
Poate brosura 3/10, ca acum asta e cea de pe site https://www.avon.ro/ebrosura/
Nu ai cum sa le vezi pe urmatoarele, deoarece nu s-a terminat campania nationala inca.

| Malvina24 a răspuns:

Nu ai cum s-o vezi! Ce te grabesti asa? Pana la brosura 6/2010 mai este mult!

| n0name a răspuns:

De abia dupa 7-8 mergebig grin Daca esti reprezentat avon doar.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca a aparut incatongue

| EUSIATIT a răspuns:

Te-ai dus prea departe, poate vrei campania 4 asta urmeaza. Da, are reduceri mari mai ales la parfumuri. Pe cea din campania 6 peste 2 luni.

| LauraSpataru a răspuns:

Deocamdata nu o poti vedea decat pe cea de pe 5/2010. Mai asteapta cateva zile pentru cea de pe 6/2010. Pe http://inscrieriAVON.hi5.com acceseaza albumul de poze 5/2010.

| shortcake a răspuns:

Nu a aparut inca, nu cred ca ai unde s-o vezi. Cea mai recenta stiam ca e 3/2010. big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut...ai rabdaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit-o :x http://www.avoncosmetics.ro/......chure.html :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici! Dar dupa data de 26 februarie. Acum e pus c5/2010 :) http://www.cosmeticeavon.net/catalog1.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avoncosmetics.ro/......chure.html aici :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avoncosmetics.ro/......chure.html aici :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu o poti vedea doar daca esti din Tulcea sau Braila caci doar aceste judete sunt inaintea celorlalte cu doua campanii. In Tulcea (de unde sunt eu)se face comanda din campania 6 acum.

| Alexăndruţaa a răspuns:

Uite eu sunt reprezentanta, nu a aparut inca brosura 6, ci doar 5happy
Eu stau in Sibiu tu unde stai? Daca stai in Sibiu [ceea ce e cam putin probabil] adauga-ma in adresa alesia_ale98.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut brosura 6/2010, pe site, poate doar de luni apare.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://picasaweb.google.com/coffee2news/Campania62010?feat=flashalbum#
Uite aici vezi brosura din campania 6 si nu mai raspundeti daca nu stiti. Pe net se gaseste si brosura 7 deja. Deci informati-va fetelor! Si mai sunteti si reprezentanti/e Avon...

| F13 a răspuns:

Deocamdata inca nu poti vedea camapania 6. Si eu o astept nerabdatoare happy