| anonim_4396 a întrebat:

Unde se gaseste ceara de ras? La ce fel de magazine?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceara este de epilat si spuma este de ras.Ambele produse se gasesc in raionul de cosmetice din supermarketuri.

| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai se gaseste la orice magazin thinking
adica bine...ca daca te duci la librarie nu gasesti laughing
Uita-te prinmagazine si poate o sa gasesti :d

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

*ceara de epilat* Incearca la magazinele mari gen Carrefour, daca nu iti poti lua benzi epilatoare ca si alea sunt bune.

| GeooFenomenala a răspuns:

Poate ceara de epilat laughing pai hasesti in orice hipermarket cred thinking dar mai bine te duci la un salon unde te face o cosmeticiana si nu te mai chinui tu cu cautatul si dupa sa nu o aplici bine si sa gresesti si sa te doara mai tarewinking baftaa! sper ca te-am ajutat :*