| madalyna801511 a întrebat:

Unde se poate face un tratament de microdermabraziune in Constanta? Cabinete medicale, clinici sau cosmetica? Cam cat costa 1 sedinta? Ms

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

100 Ron/ședința
Pentru adresă, vezi mai jos:
http://diantus.ro/preturi-chirurgie-estetica/
Cu plăcere!

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Nu stiu unde in Constanta dar oricum microdermaabraziunea se face foarte des in cosmetica dar mai bine te duci la clinica, si preturile variaza, am vazut si la 50 de lei dar si la 300, eu insa iti spun sa nu te duci sa dai 50 de lei ca o sa iti zgarie pielea si o sa o si irite, cel mai bine cauta si tu pe net sa vezi dar iti spun ca daca tratamentul de microdermabraziune este sub 100 de lei sigur nu te face bine.
Si o alta alternativa ar fi PMD, este un aparat cu, care iti poti face microdermabraziune singura acasa.