| BelleDy a întrebat:

Unei fete cu tenul alb(nu palid) si cu ochii caprui i-ar sta mai bine blonda(si ce nuanta) sau bruneta? Alte variante ar mai fi ciocolatiu,saten natural si chiar roscat, dar nu stiu ce nuanta. Nu ma pot hotara ce culoarea sa amlaughing Si nu le pot incerca pe toate

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dany2696 a răspuns:

Bruneta :X!

| tp a răspuns:

Da i-ar sta bine eu sunt blonda cu tenul alb si ochi caprui, bine vara au si reflexii de verde. Depinde si de fizionomie, daca pari mai angelica merge.

| GummyBear05 a răspuns:

Bruneta ai parea batrana daca zici ca ai tenul deschis. Eu zic blond dat nu platinat o nuanta mai spre saten.

| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

Incearca blond spre roscat, colega mea de 10 ani are parul blond spre roscat si e super, chiar si cu ochiii caprui.big grin

| Reeka a răspuns:

Blonda in niciun caz! In rest, poti incerca ciocolatiu, saten si chiar brunet. Ti-as sugera si roscat, dar culoarea asta tine mult si de trasaturile fetei.

| alexandraa06 a răspuns:

Hmm thinking eu cred ca cel mai bine ti-ar sta cu saten natural (dupa mica caracterizare pe care ai facut-o). am o prietena care a trecut de la nuanta de saten inchis la blond deschis (avea chiar si ochii caprui ) si dupa un timp a ajuns tot la culoarea naturala chiar daca nu ii statea rau blonda ...crede-ma ca iti va sta mult mai bine putin mai naturala