| Macho a întrebat:

Unora li se pare GAY faptul ca unii baieti se depileaza sau isi fac parul cu placa. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| sy46 a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii care se ingrijesc, insa nu cei obsedati de imaginea lor.Nu-i consider gay, mi se pare o prostie sa cataloghezi astfel pe cineva ce are grija de imaginea sa.

20 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu ne place ca un baiat sa aiba picioare mai sexy ca ale noastre... aşa că nu va mai epilaţi sau pensaţi...acuma părul hai ca se acceptă să'l întinzi cu placa laughing

| MonicutZZa a răspuns:

Nu neaparat gay. O piele fina e mai sexy decat tone de par care duc cu gandul la ursi sau alte animale. Parul cu placa e ok, dar cam emo, iar eu una ma topesc dupa baietii cu parul cret:X

| cornel a răspuns:

Nu este adevarathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare. adevarat ca sunt niste lucruri care se intalnesc mai des la femei dar nu e ceva gay. poate ca pari mai fetita da, dar gay in niciun caz tongue

| SnicK a răspuns:

Nu, asta se numeste cred Metrosexualitate.
Se ingrijesc ca niste fete, poate nu chiar asa.

| marcela290 a răspuns:

Nu este adevarat. un baiat care se ia pe picioare inseamna ca se ingrijeste si ca doreste sa arate bine pentru a atrage fete

| Sapphire a răspuns:

Eu personal nu am o astfel de parere despre genul acesta de baieti. Ba chiar imi plac.
Ca si fetele, si baietii vor sa se simta bine in pielea lor. Nu e normal sa se ingrijeasca?

| Andreeagen a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc gay cum zici tu ci mai degraba persoane ingrijite si preocupate pentru aspectul lor bravo lor persoanele ingrijite sunt apreciate tot timpul.

| ale a răspuns:

Depinde de baiat.acum sincer nu cred ca s-ar uita fetele la un baiat care are un corp bine lucrat si este alb si plin de parrolling on the floor
e evident ca un corp bine lucrat la sala arata mult mai bine epilat si bronzat(cel putin eu asa prefer) si orice alt baiat normal e ok epilat cat despre placa imi plac mult baietii care au grija de parul lor si de ex cei care au parul mai lung si rebel si il indreapta cu placa, urasc in schimb frezele emo la baieti(gen breton facut cu placa si par in ochi sau intr-o parte) mi se pare aiurea sa zici ca ti se pare gay un baiat care se ingrijeste deci baieti pensati-va, epilati-va, faceti-va parul cu placa dar totul pana la o limitatongue

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Hai ca cu epilatu ii ciudat...ca doar fetele faceau chesti asta...cu placa nu am treaba, intalnesti des emoneii.laughing
In orice caz, fiecare arata cum vrea si daca se simte bine e si mai binehappy

| ancan a răspuns:

Baietii care se ingrijesc sunt ok :X
Insa cei care exagereaza, adica care ne ocupa locurile la salon deja sunt enervanti angry
dar nu vad nimic rau in a te epila, mai ales daca transpira foarte mult sau daca se vede urat.
mai mult te atrage un barbat ingrijit, decat unul nebarbierit, cu o "padure neagra" pe picioare, la subrat sau pe spate/piept straight face

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu il am drept, oare ar fi in regula sa ies cu parul pe bigudiuri pe strada? Am si vazut o doamna zilele trecute...interesantthinking

| Denisa a răspuns:

Imi plac baietii care se ingrijesc. Imi plac baietii care se epileaza. Uras parul de pe picioare, spate si piept. Mi se pare scarbos. Insa la par...nu stiuhappy Eu prefer baietii fara "freza". Daca tie iti place sa te epilezi si sa iti faci parul cu placa ce conteaza ce zic altii?

| Macho explică:

Mersi pentru raspunsuri.

Eu nu cred acest lucru, doar ca pe un forum un baiat avea aceasta impresie, se pare ca e unul din tipicul baiat de cartier, tuns scurt, haine largi si caruia ii place hip-hopul. Aia e viziunea lui.

Si eu cred ca sunt niste lucruri normale. Imi fac parul cu placa la ocazii (dar nu in stilul emo - imi fac un fel de creasta), parul de la axila jos fara discutie si ma pensez, cam atat. Raspunsul e pentru fata care m-a intrebat tongue Sa nu apara replica: " te-a intrebat cineva ceva?" tongue

mersi pentru raspunsuri. o sa dau si o fundita

| robertdulcerau a răspuns:

Ce-ai cumetre ca si eu la 13 ani ai mei ma depilez in genereal toti fotbalisti fac asta deci nu e panica trebuie sa te doara-n..." se vede mai frumos asa decat sa ai patrujnez marar pe picioare

| fufulici a răspuns:

Gay? in nici unn caz.doar pentru ca iti place sa te ingrijesti nu esti gay.sunt multi baieti care de epileaza peste tot se penseaza isi fac parul si stau mai mult in oglinda iar asata doar sa arate bine? decat sa arati ca o maimuta mai bine te epilezibig grin

| andreutza_5786 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca sunt gay deci mie imi plac baietii care isi fac parul cu placa:X sunt niste scumpi:X

| Georgix a răspuns:

Eu una nu ii consider gay.winking

| pauladrian a răspuns:

Sunteti doar niste pustoaice si nu stiti ce inseamna un barbat happy Epilatu pe picioare merge doar la fotbalisti, restul nu sunt neaparat ghei dar ori sunt pustani ori nu sunt barbati. Nu ma intereseaza cum intelegeti acest mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmz,,, buey deci NU ' MAI ominte comunista ar gandi ca epilat'ul pentru barbati NU se face=) si apoi "aa este gay" si referitor la ceh a spus cineva mai jos > "ca doar fetele faceau chesti asta" Lol scuze'ma=) nu mai suntem pe vremea cand doar fetele se epilau=) suntem in sec 21, wake up bbwinking =) Eu consider ca inseamna ingrijire! sh + de asta este igienic LOL mai putina transpiratie=)
Sh eu ma epilez LOOL=) and open mindwinking,,, Cya=)