| JustMelavJustMe a întrebat:

URGENT! Azi ies cu o pritena prin oras cu rolele. Problema? N-am nici ce-a mai vaga idee cum sa ma imbrac afara sunt 22 de grade si nu sunt sanse sa ploua desi e innourantsi bate putin vantul. Imi trebuie ceva practic si sport! Idei?

Funda la cel caer ma ajuta cat imi repede si bine!

Răspuns Câştigător
| Nameless a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o pereche de blugi lungi; un tricou cu maneca scurta pe dedesubt si un hanorac( bluza de trening) deasupra pe care-l poti lasa descheiat sau incheiat, cum vrei; dar daca zici ca bate vantul cand mergi cu rolele se face si mai mult curent si daca mai si transpiri te alegi cu o raceala nasoala asa ca mai bine incheie-l happy

7 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Pai pantaloni 3 sferturi.bluza cu maneca scurta...

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Pai cu pantaloni 3 sferturi si tricou cu manica scurta cu maieu pe dedesubt.

| ღAღdღaღ a răspuns:

X.Buna!
x.Pantaloni scurti de blugi
x.Si un maieu simplu, dar modest
x.Parul desfacut:X

| Iheartshoes a răspuns:

Pai daca bate vantul si e innourat nu e chiar preferabil sa-ti iei pantaloni scurti.
Poti sa-ti iei o pereche de blugi lungi sau trei-sfert si un tricou cu maneca scurta sau maneca pana la cot.
Distractie placuta!

| JustMelavJustMe explică:

@Nameless ti-am dat funda penttru ca chiar asa m-am imbracat, si eu am citit raspunsul dupa ce am venit.

| Nameless a răspuns:

Hehe mersi
se pare ca avem cam aceleasi gusturi la haine xD. dragut happy

| JustMelavJustMe explică:

Da. Adica exista o diferenta eu am luat panataloni trei sferturi fiindca iesise soarele happy