| TheMazeRunner a întrebat:

URGENT! Buna.Autati-ma va rog.Am parul tuns in scari,nu foarte lung si vreau sa il pot lasa pe spate insa este foarte si foarte infoiat,ma intelegeti,cred. Apoi mi-am cumparat o placa si il indrept cu placa,insa parul sta drept, neted doar citeva minute, dupa aia, iarasi se infoiaie si sta ceva de genu asta:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images
Funda.Mersi!

Răspuns Câştigător
| AlexandraPink a răspuns:

Sta asa infoiat din cauza ca firul este deteriorat, mai ales de la placa de par. Foloseste un spray pentru protectie impotriva caldurii inainte sa il intinzi, si ceara, spuma sau fixativ dupa aceea. De asemenea, pentru a avea parul mai,, lins,, foloseste balsam de par, il face mai moale. Sper ca am ajutat happy