| EllaEllii a întrebat:

Urgent! Funda, vot la toate răspunsurile:
Peste doua zile ma duc la ziua unei prietene și nu știu cam cu ce sa ma îmbrac.Cred ca ar trebui sa va spun ca își tine ziua la un restaurant destul de elegant și vor fi 10-15-20 de persoane.Nu vreau ceva extravagant.
Puteți, va rog, sa îmi dați câteva sfaturi despre ținuta mea (rochie, blugi, top, încălțăminte, make-up, hair style)se poate și imagini?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eu as alege blugi si un tricou frumos, si niste adidasi.
Sau o rochie, niste pantofi cu toc, rochia eventual rosie, si buzele la fel.
Si nu poti da funda la toate raspunsurilelaughingrolling on the floor

| raducmustiuc a răspuns:

Decolteu cat mai mare, fusta/blugi cat mai scurti ( eventual poti sa ii scurtezi tu cu foarfecele ). o sa se uite toti baietii la tine.

| iricool1996 a răspuns:

Iti propun sa porti rochie simpla dar daca nu ai nimic poti purta fusta si o bluza draguta. Poti sa mergi si cu pantaloni, poate albi, si o bluza.
Poarta accesorii potrivite. Cele cu accente metalice se potrivesc la orice tinuta.

| EvaZ a răspuns:

Ai putea sa iti iei o rochita pana la genunchi, depinde ce culoare este, de preferat nu foarte aprinsa tocuri daca se potrivesc, daca nu niste sandalute mai finute sau balerini. Daca vrei sa iti iei blugi nu iti lua sandale sau balerini, ia-ti tocuri cu un maieu, poti sa il bagi in blugi. Parul daca il ai lung prinde l intr-o coada de cal, sau intr-o coada lasata pe o parte si da-l cu putina spuma daca ai si umflal. Daca il ai mai scurt poti sa ti-l dai peste o ureche si in cealalta parte sa il lasi drept. http://karena.ro/......T4_BPl.jpg cam asa. Ochii merg sa ii fardezi mai strident, si restul fetei, obrajii si buzele, mai deschise http://www.femei-moderne.ro/......rivit.jpeg sau http://www.myidol.ro/wp-content/uploads/2010/09/Selena-Gomez.jpg. Sper ca ti-am fost de ajutor.