| Florixandra a întrebat:

Urgent! Vreau sa îmi iau o geaca din imitație de piele neagra, dar am auzit ca într-o săptămână o sa se jupuiasca... Am nevoie de părerea voastră! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de unde o iei si cat de calitativa este. Eu am una pot spune dintr-un magazin destul de lame si totusi o am de anul trecut si nu se vede nicio urma de jupuiala pe ea. Deci nu, nu se rup atat de usor.

1 răspuns:
| dianabaumli a răspuns:

Nu toate jachetele din imitatie de piele se jupuiesc, depinde de calitate. Pe www.famevogue.ro am gasit niste produse de calitate superioara din Italia.:)