| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa aveti parul exact asa (culoare, grosime, etc)?

http://www.hairfinder.com/hairstyling/pigtails.jpg

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
E draguta culoarea,dar mie nu mi-ar sta bine.
Culoarea asta prinde bine fetelor cu tenul foarte foarte foarte deschis,dar eu, mai dau pe la solar, am tenus mai inchis, si il ador asalove struck
Succes.

| BonneLess a răspuns:

Nu. e portocalie :-&

| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
da.mai ales culoare e superrrlove struck

| DjBl3ndar a răspuns:

Nu. Mie imi place parul meu asa cum este el.

| AlleSss a răspuns:

Da,miar place...Eu am parul cu mult volum si ondulat.Mi-ar place sa-l asa drept, dar nu prins in codite.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poate cu o tenta de roscat natural.
Dar sa fie culoarea mea naturala ca nu am chef sa imi mai vopsesc radacinile sau parul laughing.