| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa aveti parul foarte lung, asa la vreo 100 centimetri?

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Binenteles ca da

| AlexandraCroft a răspuns:

Nu Doamne fereste!
Este foarte greu de intretinut un astfel de par.
Parul mediu este cel mai accesibil.
Atat de lung imi doream parul cand eram la gradinita
Tay-taywave!

| diidii a răspuns:

Daaa;x

| Mony a răspuns:

Logik happy

asa le invidiez pe fetele cu parul lung:laughing si eu vreau

| sabilopod a răspuns:

Nu! mai bine cheala!

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Nu, desi imi doream asta cand eram la gradinita laughing Cel mai lung l-am avut cam pana in dreptul sanilor si era o pacoste laughing

| Teea_8938 a răspuns:

Buna...nu stiu, eu il am mai jos un pic de fund si am 1.58 dar nu as vrea sa il am mai lung pentru ca e greu de intretinut.

| Inocence2 a răspuns:

Mie una nu.il am fff lung si imi e fff greu cu el.dar se zice ca seduce mai mult:p