| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa aveti un asemenea par? culoarea asta, si lung pana in talie!

http://www.hairfinder.com/hairstyling/pigtails.jpg

Răspuns Câştigător
| deea4u a răspuns:

Eu asa il am numai e sunt satena spre bruneta mi-ar place culoareasmug

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Dacă e prins așa, arată ca o tocilară!

| Sapphire a răspuns:

Nu imi place cum este aranjat parul. Culoarea mi-ar placea sa fie ceva mai aramie iar ca lungime ar fi foarte ok.

| T30D0RA a răspuns:

Asa lung mi-ar placea, dar nu culoarea aia urata.

| Helăăău a răspuns:

Wow... Deci freza asta e absolut bestiala :O love struck.

De unde, nu vad nimic straight face e eroare.

| Hibriiiid a răspuns:

Asa il am eu.Numai ca al meu este brunet si mult mai lung.happy.

| Alice_2134 a răspuns:

Eu il am saten, pana in talie, dar firele de par sunt mai subtiri si se incurca mereu...de aceea folosesc mereu peria...

| Maraaa a răspuns:

E nasoala rau >,>