| dancapitan a întrebat:

V-ar place sa aveti un par asa de frumos cum e acesta?
http://ph.mf06.com/201005/22/a68.jpg

5 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sincer sa.ti spun eu ma mandresc cu parul meu toata lumea zice ca este foarte frumos si are culoare frumoasa. este ondulat, sta foarte natural, nu ma incomodeaza si pot sa.l aranjez dupa bunul plac. dar si fata din imagine are parul frumos :*

| pryncesSs a răspuns:

Ahh :X. Mie una imi place thinking Imi place culoarea. si ADOR ca este dreeept. love struck Eu am parul ondulat [:@:@:@:@:@:@:@] si ma chinui aproape zilnic sa mi`l indrept c plaaca.

| BiancaDenisa a răspuns:

Nu,nu mi-ar placea deoarece nu imi place parul drept ci cel putin ondulat(adica cum e al meu).

| Brigi_5231 a răspuns:

Nu, nu mi-ar placea. Mi se pare ca e ca o peruca. E 'hidos' daca straluceste in halu ` asta. happy
Daca vrei sa te tunzi asa; sau asa iti este parul`. tunde-l. Acum sunt la moda tunsorile scurte, sau medii si aranjate cumvahee hee.

| AlexaBio1234 a răspuns:

Da.Este lung sau scurtut.Eu am parul foarte lung pana la fund si e saten.Imi place ca este negru si stralucitor(cel din poza)