| dancapitan a întrebat:

Va plac accesoriile de par de culoare alba? vreau sa zic in special, elastice si bentite/cordelute

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Mie sincer imi plac foarte mult...am exagerat de multe accesorii de par albe!:* incepand de la glamurette pana la bentite:*

| andragrigoras2000 a răspuns:

Da,mawi ales ca se parta la orice.albul merge la orice.culoarea mea preferata este mov.nu pot spune ca e alb, deoarece nu e o culoare,.e o nonculoare.cum e si negru. funda?happy

| oanna_4635 a răspuns:

Da,mai ales daca ai o culoare mai inchisa la par.Este o culoare simpla dar in acelasi timp atractiva

| AlecsMeeeh a răspuns:

Sincer,nu.Eu prefer de culoare neagra doarece am parul castaniu si nu ies in evidenta foarte mult.