| anonim_4396 a întrebat:

Vă plac acest model de tenişi?
http://www.lifechucks.com/......tter-1.jpg

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sincer, nu.

| znstr a răspuns:

Cum a spus si positivity, sincer nu, foarte Nu! Prefer ceva mai discret, dar de calitate, in cazul tenesilor de aici, firma Converse, dar sa fie tenesi normali, albi, rosii, negri, fara modele, si cu atat mai putin cu sclipici.

| afrodita3333 a răspuns:

Nu imi place sclipiciul de pe ei.

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Imi plac dar fara sclipici.

| SkizoMetal a răspuns:

Modelul este ok, dar sclipiciul strica. Cel mai bine este sa-ti iei tenisi simplii pentru ca poti sa-i asortezi mai usor si oricum, arata mai bine. happy

| BlondYnna13 a răspuns:

Mie imi plac. Si nu uita, moda e cum ti-o faci tu, nu altii...

| Alejandra4785 a răspuns:

Da e misto