| zambetcald a întrebat:

Va plac cizmulitele astea?

http://www.bachmanssparrow.com/......p-boot.jpg

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy vrei un raspuns sincer?thinking nu imi plac si e parerea mea, dar e specific tineretului in ziua de azi, daca tie iti plac si vrei sa le cumperi, sa; e porti cu multa placerehappy

| BruneTTe a răspuns:

Nu :-s
Nu sunt deloc finute. nu-mi plac delochee hee

| Sugar21Pink a răspuns:

Totally! Inalte si army! Si nici nu sunt f masive, cum sunt unii bocanci. P.S. Mai sunt si in trend happy

| Bubble13 a răspuns:

Imi cer scuze dar nu sunt genul meu. consider ca nu se potrivesc unei fete finute.

| chupachups1234 a răspuns:

Nu

| candydream a răspuns:

Mie imi plac doar in partea de deasupra gleznei, partea de jos nu prea imi place.

| unknown a răspuns:

Mie mi se par cam inalte, dar mie nu imi plac cizmele inalte.In rest arata bine si daca tie iti plac ar trebui sa ti le cumperi imediathappy

| Crishulinaaa a răspuns:

Da da r ai grija ca daca ti-le vei lua nu merg la orice...asik merg la blugi scurti sau lungi, dar stramti pe picior.mai merg la anumite guste.acum depinde ce look vrei sa adopti
sper ca te-am ajutat BYE kiss

| yrinuka21 a răspuns:

Sincer mie mi se par Oriiiibile

| teodem a răspuns:

I looove them) nu asculta parerea altora, nici macar a mea, daca esti sigura ca iti plac, ia-le!