| anonim_4396 a întrebat:

Va plac coditele Africane facute exact ca in poza?

http://www.buzzle.com/images/hairstyles/ponytails/ponyta il-hairstyle2.jpg

3 răspunsuri:
| ema a răspuns:

Arata ok big grin

| AikkoxD a răspuns:

Sunt drăguţe, dar n-am răbdare să-mi fac tot părul. De obicei, îmi fac vreo 5-6 la bază, şi le fac cu o aţă colorată, se vede mai bine.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Deloc.Arata dezgustator dupa mine.Ca si cum ai fi arat, sau ti-ar fi picat parul pe cararile ramase. Unele fire de par de la suprafata impletite la baza si varfu ramanand liber arata frumos dar frezele de genu le-ar urat tot timpu.Tot timpu am urat parul impletit, cu atat mai mult cozile impletite.Cel mai bine arata lasat liber, tras peste umeri pe ambele parti ale capului sau prind in coada, dar prins doar la baza parului, langa cap, restul ramanand liber.