| SkizoMetal a întrebat:

Vă plac fetele care au pierce în limbă? Ce părere aveţi despre aceste piercing-uri?

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Vroiam sa spun eu o gluma cu magneti dar mai bine taclaughing

| AnnaAnnne a răspuns:

Fara suparare mie mi se par retardate si ciudate, de abi pot vb saracele nu stiu ce li se pare interesant in astahappy

| AtateaConditii a răspuns:

Provoaca infectii si intra mancarea acolo si cand persoana imbatraneste gaura aia in limba va arata dezgustatoare.

| Indestructible a răspuns:

Puţin îmi pasă de fetele care au pierce în limbă.
Iar în legătură cu piercing-urile, pot spune că îmi plac, dar nu mă prea fascinează.

| SkizoMetal explică:

Staţi calmi că nu pot pierce.laughing

| Answer17 a răspuns:

Fara suparare dar eu nu le suport, nu este nimic tare in a avea pierce in limba, plus ca, cate-va luni abia daca vei putea sa mananci, ti se umfla limba abia poti sa vorbesti cate-va zile este foarte dureros! stiu 1 baiat care are de 5 ani si tot de atunci regreta acea decizie, acum tu faci ce vrei este corpul tau.

| NiKoLeT a răspuns:

Piercing-urile uritzesc fata, mai ales pe limba, poate aparea si infectie de la ele. Socot ca ele sunt doar niste chestii scirboase!

| sousabo a răspuns:

N-o fo batute la timp.

| dayana007 a răspuns:

Desi multi au impresia ca dau un aspect dur sau mai rau le pun ca accesori eu le consider o mizerie pe corp
mai devreme sau mai tarziu o sa va plictisiti de ele si nu stiu cat de repede se regenereaza locul in care il fac si probabil ramane semn... pentru totdeauna

| nachofriends a răspuns:

Mie mi se par geniale (:

| ParadoxElly a răspuns:

Eu sunt fata si nu, nu sunt pe invers, but Babe, I think u r very cool!