| anonim_4396 a întrebat:

Va plac hainele de la Zara pentru copii? credeti ca costa cam mult? mie imi plac imi cumpar des haine de acolo. ce ziceti?

2 răspunsuri:
| hainutzepentrutoti a răspuns:

Da sunt frumoase.pentru preturi mai micute iti recomand sa dai o privire pe blogul meu http://pandbfashion.blogspot.com/2011/05/camasuta-pull-bear.html

| iacob_2737 a răspuns:

Da sunt foarte frumoase dar nu cat sa merite banii. Cum sunt pe franciza nu au cum sa aiba preturi mai mici. Dar exista site-uri online de unde le poti cumara mai ieftine. Okazii spre exemplu unde sunt persoane care le importa si se vand sub pretul de aici.