| AndiNyctophilia a întrebat:

Va plac luciurile de buze Avon? Eu asa le ador :X

8 răspunsuri:
| danafatu a răspuns:

Fetelor, probabil ati folosit produse ("strugurel") din gama Color Trend. Va sfatuiesc sa incercati ceva mai bun de la Avon, cum sunt glazewear sau pump put pentru volum in culori nude. Nu mai zis de luciu persistent! Sunt foarte bune, nu au miros si persista. Daca vreti mai multe sfaturi, ma gasiti pe id dana. fatu (Sunt Coordonator Avon)

| xlollypop a răspuns:

Imi plac super super mult:*

| Yoyolovesblue a răspuns:

Nu. Sunt prea glamour si made for pitzihee hee! Incearca de la rimmel london si nivea!

| AndiNyctophilia explică (pentru Yoyolovesblue):

Si alea sunt foarte bune si le folosesc la scoala, ca sa nu zica profii cevahappy

| love999 a răspuns:

E singura firma de la care cumpar cosmetice! love struck Ador avonul!

| AndiNyctophilia explică:

Stiti rujurile si glossurile acestea stau bine pe diferite femei, nu te poti baza doar pe o poza din brosura, dar mie chiar imi stau bine astea de la avon si de la niveawinking

| ramona_3149 a răspuns:

Nu sau cel putin mie fiecare miroase urat si iti fac buzele naspa eu de exemplu mi-am comandat un strugurel de la Avon si toata lumea imi zicea ca acela era RUJ nu strugurel

| AlexaXoXo555 a răspuns:

Dap...sunt foarte bune dupa parerea mea.eu am 2 strugurele 2luciuri de buze si maicamea isi tot ea de acolo pentru ca verisoara ei lucreaza acolo si niciodata n-a avut probleme cu ele