| emma_7432 a întrebat:

Va plac tenisii la fusta?

16 răspunsuri:
| DenDi a răspuns:

Depinde de fusta. daca fusta e mai punk merge daca e eleganta nu merge.

| Sweet_3291 a răspuns:

La nebunie ...sunt foarte tari pentru o tinuta la moda... dupa parerea mea sunt cei mai potrivitihappy

| JammyBrooks a răspuns:

Da de ce nu
eu cred ca este supe cool
ceva mai indraznet
daca iti place ce?

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Depinde de fusta,tenesi, ocazie etc, dar in general nu preasmug

| deea_5125 a răspuns:

Ador; X

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Fusta la tenisi.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Da daca porti colanti, daca nu, mai bine renuntawinking

| LIvIU_4099 a răspuns:

Da

| PikaRawrr a răspuns:

Doar daca se joaca tenis. Altfel nu.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Buna!
Pai depinde cu ce fel de fosta.
De exemplu o fusta tutu s-ar potrivi perfect, si de ce nu o fusta de blugihappy
Sper ca am ajutat:*

| valentinalina a răspuns:

Nasphaaa

| diana_3432 a răspuns:

Da sunt suuper

| αηηα a răspuns:

Daa love struck

| midnight a răspuns:

Da! merg! uite,exact la asta ma gandesc de ceva timp. sti sigur de contraste. alb-negru, culorile alea minune complementare(rosu -verde, mov-galben).ce te face sa cxrezi ca ceva elegant nu poate forma un contrast cu ceva sport. daca zici asta sigur n-ai dreptat.contrastele arata bine. ama nu ma intelege gresit, ar fi culmea sa vad o persoana intr-o fusta lunga pna la pamant si tenisi.

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Depinde de fusta si de culoarea tenisilor.De ex o fusta neagra la o pereche de tenisi verzi nu prea merge tongue tenisii negri merg cu orice.Si fusta sa nu fie prea eleganta