| TheOne19 a întrebat:

Va place acest martisor http://www.silverzone.ro/......301-p.html Ce parere aveti, vreau sa il daruiesc unei fete de 8 martie.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eeeeeeeeeee superb, norocoasa fata happy

| BiaaMikaleson a răspuns:

Hmm..iti zic doar atat:asa-i ca eu sunt fata aia?:3
Daca vrei raspuns, e superb...

| sweety9girl a răspuns:

Este superb! Cu siguranta o sa ii placa acelei fete! Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Wow,e chiar frumos.
Îmi place mult, bună alegere.
Te pup!

| Katoky a răspuns:

E buna alegerea! Fata caruia il daruiesti e foarte norocoasa si sunt sigura ca ii va placea!
Felicitari!

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Da este foarte frumos, chiar imi place mult :X
Cred ca ti foarte mult la aceea fata, din moment ce ii dai astfel de cadouriwinking
Sper sa il primeasca cu multa placere
Pa, pa happy!

| Aldercy a răspuns:

E drăguţ. O să-i placă.
Succes!

| Pietresemipretioase a răspuns:

Cauta ceva la fel de finut dar recomandarea mea, care ma ocup cu asa ceva este dintr-o singura piatra, sa poata fi purtat zi de zi