| Rose_2860 a întrebat:

Va place Andreea Raicu si nemachiata?:D
Mie nu mi se pare frumoasa nici machiata;))
http://www.apropo.ro/......767/foto-2

Răspuns Câştigător
| liviu00 a răspuns:

Privind comentariile, am ajuns la concluzia ca aveti un mod tampit de a defini frumusetea. Eu unul nu reusesc sa-l inteleg. Bine ca sunteti voi perfecte...
Ne mai miram de ce devin depresive tinerele de azi. Ori anorexice. Si ce e trist e ca toate standardele astea nu sunt impuse de barbati, ci de mintile bolnave ale voastre, ale femeilor. Va asteptati sa va consideram frumoase, dar nu aveti idee ce inseamna frumusetea.

12 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

E urita.

| madalicious a răspuns:

Valeu Doamne da urata mai e! E Diavolu`n persoana! Sti sincer nici mie nu`mi place andreea raicu. nici machiata nici nemachiata. pentru ca mi se pare ca e o tipa care in preajma celor mai frumoase ca ea se simte eclipsata si devine nervoasa. e clar urata. si fitoasa si neplacuta.

| simoSTAR a răspuns:

Mie una mi se pare foarte frumoasa cand este aranjata.chiar si nemachiata este draguta doar ca pungile alea strica tot dar na.nu ai cum sa arati bine intotdeauna. oricum eu o apreciez ca si femeie happy

| Arthur a răspuns:

surprisevai si ce poza ai pus...eh a prins-o paparazzi intr-o ipostaza mai nereusita, dar nah trecem pestebig grinhee heeeu sunt de parere ca nu exista femei urate, fiecare persoana are farmecul ei... mie i-mi poate parea frumoasa iar altuia uratenia pamantuluihee heetine si de gusturile fiecaruia pana la urmahappy

| JeSa a răspuns:

Weleleuuuuu eram sa ma duc jos din scaun :O straight face laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce om arata bine cand se stramba?
Machiajul a fost creat pentru scoaterea in evidenta a trasaturilor, intr'un fel arati cand iti pui ochii in evidenta si in alt fel arati fara machiaj.
Si ce intelegi tu prin frumusete? Frumusetea este ingrijire! Daca te simti bine in pielea ta poti spune din start ca esti frumoasa!
Nu ma omor eu dupa Andreea dar sa fim serioase noi cat de bine aratam cand avem un machiaj profesionist mereu (o masca pe fata), lumea se obisnuieste cu asta si cum dam " tencuiala " jos se vede o schimbare imensa.

| SweetCandy a răspuns:

Normal ca nu arata bine, dar gadeste-te ca oricine ar face o astfel de poza ar iesi la fellaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Andreea Raicu este foarte frumosa machiatalove struckDar nici nemacheata nu e uratawinkingNumai ca uitatti-va si voi la pozastraight faceA fost surprinsa intr-un moment in care nu se astepta sa faca o pozahappy

| alecs871 a răspuns:

Mie nu prea imi place de ea machiata, da`pai nemachiata :-&

| dya_4589 a răspuns:

Niciodata nu mi s-a parut frumoasa, sincer!

| MissD a răspuns:

Mie mi se pare extrem de finutza si de stilata. Nu eaparat frumoasa dar imi place stilul ei. uite'te si tu la poza aceeea. daca te; ai stramba la fel ca ea. ai fi frumoasa? e prinsa aiurea. dk i'ar face o poza cand sta ormal neamachiata ar arata bine.

| Paris a răspuns:

Mie imi place ft mult Andreea Raicu. Machiata, nemachiata, mi se pare superba. Nu e frumoasa, dar are ceva foarte special :X