| AndreeaRullz a întrebat:

Va place brosa asta?
http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/brosa-inez-p-2605.h tml
merita 30 de lei?:x

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Chiar sunt frumoase toate. Daca iti place poti sa o iei. Nu mi se par foarte scumpe.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place, dar tie trebuie sa iti placa daca o vrei, pretul e rezonabil daca e de firma.

| Elena1234456 a răspuns:

E superdraguta big grin dar eu cu 30 de lei mi-am luat o poseta happy.

| Ana a răspuns:

Este draguta, dar mai frumos este inelul :x
http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/static/e-brochure/e-brochure.html

| andreea7520 a răspuns:

E foarte frumoasă, părerea mea e că merită banii ăştia, acum depinde de tine... happy

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Nu. Macar daca ar fi mai ieftina...winking

| lexony a răspuns:

E misto, merita.laughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Este draguta, insa nu as purta'o. (:

Si nu cred ca se merita 30 de lei. Da' nah, e de la Avon.batting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu e chiar draguta thinking da nu cred ca as da 30 de lei pe eathinking

| zabuza_8354 a răspuns:

Eu zic ca merita... e foarte frumoasa happy