| anonim_4396 a întrebat:

Va place cum arat? Am ochii albastrii si parul saten. Sunt o fire simpatica, desteapta, si sunt frumoasa.

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Nu uita.modesta.

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Bravo! Acum da`ti 2 palme.

| Skylerx a răspuns:

'Sunt o fire simpatica, desteapta, si sunt frumoasa'. Auzi draga (nu o lua in semn rau), dar nu numai ca ai pus raspunsul ala 'Daca imi dai funda iti explic...', si dai o parere nu de 'desteapta' cum ai zis tu. Pai... ce ti-as zice eu. Noi nu te putem vedea prin intrebari, lasa-i pe altii sa spuna ceva despre tine! happy

| MMihai a răspuns:

Sunt simpatică, deșteaptă, și sunt frumoasă & modestă & nu mă laud singură.
Va place cum arat?==nu arăți rău

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Si eu am ochii albastrii dar pentru asta nu ma laudoh go on

| AnneBre a răspuns:

Nu. Nu imi place cum arati!
Esti urata, ai fata stramba, esti proasta si esti atipatica! ಠ_ಠ

| ForbiddenDreams a răspuns:

Esti praf sad

| SadRomance a răspuns:

.daca ai avea iubire fata de aproapele asa cum ai fata de tine, timpul trece repede, frumusetea la fel, dar mai bine incearca sa cultivi frumusetea interioara, e mai de pret.

| Jolley a răspuns:

""Sunt o fire simpatica, desteapta, si sunt frumoasa.""
Vai draga ce sa zic ar trebui sai lasi pe alti sa zica ca esti frumoasa si desteapta creca desteapta nu prea esti daca pui intrebari de genu asta.

| MaryMarya14 a răspuns:

Asta este firea mea. Nu ma pot schimba singura nici daca as vrea. Scuze daca va-m deranjat scriind aceasta intrebaree... Ca sa nu ma mai gandesc la aceasta intrebare, nu mai intru 7 zile in cont ca sa nu va mai creez probleme.

| HinnaBunneh a răspuns:

laughing)) si proasta, ai uitat sa mentionezi.

| cr1571n3l a răspuns:

Sa iti zic ce cred eu...eu zic ca esti foarte foarte NARCISISTA si te dai prea desteapta.si ce daca ai ochii albastri? ce te lauzi atat ca esti frumoasa daca doar tu crezi asta? tine prostiile astea pentru tine narcisisto...

| Ghost1234 a răspuns:

Da esti foarte fromuoasa de unde esti tongue:*:*:*:

| UnuEsteTpu a răspuns:

Imi dai id tau