Janina
| Janina a răspuns:

E o taranca careia i se acorda prea multa personalitate!

| SweetCandy a răspuns:

Aoleu tie chiar iti face placere sa ma supui unor astfel de cazne?:-O:)) NU imi place:))http://www.vedetetv.com/showphoto.php?photo=3155=))))))))))

| carminaburana43 a răspuns:

Hotarit da. Mi-ar placea mie sa arat asa ca ea dar personalitatea nu mi-as schimba.Cu personalitatea mea sunt multumita dar cu un fizic ca al ei, of, of ce bine ar fi!

| Orannginna a răspuns:

Adica...chestia aia bruneta cu buze siliconate si vocabular de cartier -desi "de cartier" e putin spus :d-? Cum ar putea sa'mi placa asa ceva? Nuuu! happy

| daniDeeDee a răspuns:

Nea`

| tweety_8071 a răspuns:

Nu! e o mahalagioaica. e needucata si se apare ca oamenilor le place in ziua de azi obrazniciile aste pe care le mai si televizeaza sa vada lumea cat de proasta e.Ca fizic are o gramada de operatii estetice si tot urata e:pe.atat despre domnisoara...

| Babushka a răspuns:

Hm. imi place la ea ca e directa si spune lucrurilor pe nume, dar uneori exagereaza si e nesimtita uneori nu stiu exact povestea cu mama ei care e devina dar am ramas socata la asta:http://www.youtube.com/watch?v=8wdbFHoStgU :|, dar mi-a placut ce i-a facut Columbencei trebuia sa o puan cineva la punct pe fitoasa aia;)

| Dixxy a răspuns:

Are o personalitate puternica si nu se lasa influentata de nimeni si nimic.rar asa ca ea.desi e cam mahalagioaicatongue

| maddu_8372 a răspuns:

Zici ca e porchee hee

| maddu_8372 a răspuns:

Nu imi place:-&. dar totusi.cred ca ea a ajuns unde si-a doritwinking.

| nastika11 a răspuns:

Sa stii nu e o gluma

| scherzinger a răspuns:

Http://i.ytimg.com/vi/9L-DT8n5j0o/maxresdefault.jpg
Stie cineva cum se numesc ochelarii ei?:(