| love1 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! va arat acus in ce rochie voi fi imbracata la nunta, am nunta pe 29 octombrie si va rog sa ma ajutati cam ce incaltaminte sa incalt la ea si va rog imi spune-ti fiecare parerea despre rochie n-am sa ma supar...asta-i rochia http://www.youtube.com/watch?v=znXdxQPigxI

Răspuns Câştigător
| Ad3yana a răspuns:

O ARATI SUPERR IN ROCHIE ...Nu iti face griji! incaltaminte eu as opta botine negre cu toc inalt sau patofi negrii cu toc inalt mai mult pantofi...laughing)Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

O perche de pantofi negrii, inalti daca iti permite inaltimea.
cu toc mai gros mi se par mai potriviti pentru sezonul acesta.accesorizata cu un plic.
si daca o sa fie rece ca de acum se va instala vremea de toamna.pe desupra rochitzei un sacou cumaneca 3/4 sau un bolero.

| olimpiaclaudia a răspuns:

Buna. rochia e superba, s-ar potrivi niste pantofi albi