| vanesaandra a întrebat:

Va rog doresc sa aflu culoarea la moda anul asta?

3 răspunsuri:
| xAmyx a răspuns:

In anul acesta 2012. este la moda culorile vii, imprimeuri florale. obisnuiesc sa vad pe multe lume cu bluze lejere largi si au imprimeuri florale. Tias putea da o idee daca ao o pereche de blugi rupti si putea sa pui la gaura un imprimeu floralwinking crede-ma am incercat si arata foarte bine :* te pup fundita? puppy dog eyes

| cryssyloveyou a răspuns:

Culorile la moda de anul acesta sunt:roz, alb, bleu si crem... fundita oliz :*:*laughing